+380 (98) 172 8037
Компанія ТОВ НВО «Мета» займається виробництвом і продажем обладнання для переробки насіння олійних культур 10.12.2020
Компанія ТОВ НВО «Мета» займається виробництвом і продажем обладнання для переробки насіння олійних культур Компанія ТОВ НВО «Мета» займається виробництвом і продажем обладнання для переробки насіння олійних культур Компанія ТОВ НВО «Мета» займається виробництвом і продажем обладнання для переробки насіння олійних культур

Ми виробляємо і реалізуємо:

  • Маслопрес шнековий (форпрес з продуктивністю 100 т / добу., форпрес з продуктивністю 300т / добу, експеллер з продуктивністю 30т / добу);
  • Верстат вальцьовий (2-валковий з продуктивністю 12т / год, 4-валковий з продуктивністю 100-120т / добу);
  • Охолоджувач макухи;
  • Дробарка макухи;
  • Машина насіннєвіюча;
  • Шлюзовий живильник.

 

Не секрет, що сьогодні в Україні рослинне масло є одним з найбільш затребуваних і незамінних харчових продуктів, що входять в щоденний раціон практично кожної людини. Для виготовлення цієї цінної продукції використовуються спеціальні агрегати, звані маслопресами.

 

В наші дні маслопреси прийнято класифікувати на преси попереднього і остаточного віджиму. Попередній віджим здійснюють форпреси, тому даний метод називається форпресування.

 

Часто достатньо зробити один цикл віджиму. У тих випадках, коли цього замало, виходячи з різних особливостей конкретної сировини, слід виконувати остаточний віджим (експеллер). Для цього призначені маслопреси остаточного віджиму.

 

Сьогодні маслопреси шнекові експлуатуються в режимі безперервного навантаження, тому при виробництві цього обладнання виробник повинен забезпечити максимальну зносостійкість шнеків, планок, зеєрних камер і всіх інших елементів, що контактують з сировиною.

 

Компанія НВО «МЕТА» виробляє високоякісні маслопреси, розраховані на великі безперервні навантаження. Всі види планок, шнеки, зеєрні камери та інші деталі проходять ретельну термічну обробку, що покращує їх характеристики міцності і таким чином продовжує термін служби.

 

Крім виробництва і поставок обладнання для виробництва масла компанія НВО «МЕТА» приділяє особливу увагу запасним частинам і швидкозношуваним деталям до шнекових маслопресів. З повним переліком запасних частин, обладнання та комплектуючих можна ознайомитися на нашому сайті https://meta.in.ua.

 

«З Вами буде працювати команда професіоналів, яка піклується про якість!»

 

Україна, м. Дніпро

проспект Богдана Хмельницького, 147

тел. +38 (098) 050 3639 - Вікторія

+38 (098) 760 0666 - Олександр

e-mail: infonpometa@gmail.com

https://meta.in.ua

 

Компанія ТОВ НВО «Мета» займається виробництвом і продажем обладнання для переробки насіння олійних культур 10.12.2020